Styrelsen

Ordförande
Ylva Löwenborg                                              Rädda Barnen
ylowenborg@gmail.com                                 070-213 53 43

Vice ordförande
Roger Filipsson                                               Coompanion
roger.filipsson@coompanion.se                      070-341 29 68

Kassör
Dan Swärdh                                                    Teater Scratch
dan.swardh@scratch.bd.se

Sekreterare
Ann-Marie Lindgren                                        Västerbottens Blåbandsdistrikt
ann-marie.lindgren@blabandet.se               070-360 91 74

Ledamöter

Ingvar Rönnbäck                                             Another Development Perspective Ltd
adep@ingvarronnback.se                               070-604 72 01

Katarina Halvardsson                                     Norrbottens Idrottsförbund katarina.halvardsson@norrbotten.rf.se          /SISU Idrottsutbildarna                                                                                                        070-686 80 90

Mats Johansson                                               ABF Norrbotten
mats.johansson@abf.se

Martin Vikgren                                                  Funktionsrätt Västerbotten
martin.vikgren@ac.hso.se

Maria Johansson-Berg                                     Svenska kyrkan Luleå stift
maria.johansson-berg@esf.se

 

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s